Gest nagroda

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie na posiedzeniu 8 listopada br. przyznał Zespołowi Tańca Estradowego „GEST”, działającemu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie w uznaniu wybitnych osiągnięć artystycznych nagrodę w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży "NIE ZAGUBIĆ TALENTU".
Gest nagroda1W imieniu zespołu Nagrodę 29 listopada odebrała Wiceprezes Stowarzyszenia Sportowo-Tanecznego "GEST" Pani Aldona Stachowska wraz z córką Dominiką. Uroczystość miała miejsce w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie. Jesteśmy bardzo dumni tego wyróżnienia i docenienia naszej pracy. Po raz drugi „GEST” został wyróżniony tą Nagrodą. Dołożymy wszelkich starań aby nadal godnie reprezentować Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz nasz powiat i gminę na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Mamy również nadzieję, że znajdą się instytucje, które pomogą nam w działalności i nie pozwolą zagubić talentów artystycznych.