German Open - UKS Kigai Wara

W dniach 24-25 września 2016 r. w Gelsenkirchen (Niemcy) odbył się German Open, jeden z największych turniejów ju-jitsu, w którym uczestniczyło około 1300 zawodników z całego świata. W zawodach, które były również Mistrzostwami Europy w barwach reprezentacji Polski wystąpiła m.in. czwórka zawodników UKS Kigai Wara. Zawodnicy z Wary zaprezentowali się naprawdę znakomicie. W ME wysokie piąte miejsce zajęli Sebastian Bobola i Hubert Kłak, z kolei Klaudia Uryć i Jakub Wolanin w German Open wywalczyli brązowy medal. Ogromny sukces młodych sportowców to efekt ogromnej, ciężkiej pracy pod okiem Łukasz Sieńczaka - trenera UKS Kigai Wara. UKS Kigai Wara pragnie podziękować wszystkim sponsorom oraz osobom i instytucjom, którzy wspierają działalność Klubu i dzięki którym udział w takiej imprezie nie byłby możliwy. Są to: Antoni Gromala - Wójt Gminy Nozdrzec, Aleksander Fil - Dyrektor ZS w Warze, firma GREINPLAST, firma DARMED, zaprzyjaźniona sekcja Brzozowskiego Klubu Sportowego Ju-Jitsu w Brzozowie oraz rodzice i nauczyciele wspierający swoich podopiecznych.

Germa Open - UKS Kigai Wara