W związku z organizacją przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Brzozowie oraz Starostwo Powiatowe w Brzozowie XXIII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca z Powiatu Brzozowskiego, zwracam się z prośbą się o przesłanie wypełnionego wniosku sylwetek Państwa zawodników, którzy mogą kwalifikować się do wyróżnienia w/w plebiscycie wraz z krótkim uzasadnieniem osiągnięć sportowych w roku 2022. Do wniosku należy dołączyć maksymalnie 5 zdjęć o dobrej jakości i dużej rozdzielczości w celu przygotowania prezentacji.

Wypełniony wniosek należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres siedziby:

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Brzozowie ul. Sienkiewicza 2, 36-200 Brzozów nr tel. do kontaktu 604 055 394

ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń 3 luty 2023 roku (włącznie)

Do pobrania:

- Pismo przewodnie