Najzdolniejsza młodzież

Jedenastu uczniów z powiatu brzozowskiego nagrodzonych zostało przez Starostę Brzozowskiego - Zdzisława Szmyda. Uroczystość odbyła się 12 czerwca br., a wyróżnieni, oprócz osiągnięć w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, mieli średnią ocen przekraczającą 5,0.

Nagrody starosty brzozowskiego dla najzdolniejszej młodzieży z powiatu otrzymali następujący uczniowie: Bartosz Buczek - III klasa Gimnazjum przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Domaradzu, Dominika Cierpiak - III klasa Gimnazjum przy Szkole Podstawowej w Dydni, Michalina Macyk - III klasa Gimnazjum przy Szkole Podstawowej w Haczowie, Dawid Jajko - Szkoła Podstawowa w Orzechówce, Maja Błachut - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Izdebkach, Piotr Żak - I Liceum Ogólnokształcące w Brzozowie, Krzysztof Rogoz - Zespół Szkół Budowlanych w Brzozowie, Tomasz Hućko - Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzozowie.

Tytuły Absolwentów Roku i nagrody finansowe w wysokości tysiąca złotych przyznano Katarzynie Folcie z I Liceum Ogólnokształcącego, Wojciechowi Małkuchowi z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Paulinie Rogoz z Zespołu Szkół Budowlanych.