Podsumowanie konkursu Bezpieczne wakacje

18 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Brzozowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Bezpieczne Wakacje 2016”. Dzieciom towarzyszyli nauczyciele i opiekunowie, pod okiem których artyści przygotowywali swoje prace plastyczne.

Wręczenie nagródNa wstępie Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie podinsp. Marek Twardzicki przywitał zwycięzców, wyróżnionych i zaproszonych gości. W swoim wystąpieniu podkreślił szczytny cel corocznie organizowanego konkursu plastycznego. Starostę Brzozowskiego reprezentowała Magdalena Pilawska - Naczelnik Wydziału Oświaty, Rozwoju Regionalnego i Promocji Powiatu, która podkreśliła znaczenie konkursu oraz zwróciła uwagę na różnorodność i pomysłowość wykonanych prac plastycznych.
Następnie laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które ufundowali:Zygmunt Błaż - Starosta Brzozowski, Józef Rzepka – Burmistrz Brzozowa, Jan Kędra – Wójt Gminy Domaradz, Jerzy F. Adamski – Wójt Gminy Dydnia, Stanisław Jakiel – Wójt Gminy Haczów, Urszula Brzuszek – Wójt Gminy Jasienica Rosielna.

Laureatami konkursu zostali:

I kategoria 6-9 lat:
1.Norbert Florek - Zespół Szkół we Wzdowie
2.Maja Ziemiańska - Zespół Szkół we Wzdowie
3.Hubert Bąk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Golcowej

II kategoria 10-12 lat:
1.Milena Pempuś - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
2.Jakub Dobrowolski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
3.Aleksandra Śnieżek - Szkoła Podstawowa w Orzechówce

III kategoria 10-12 lat:
1.Daria Burnat - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie
2.Marcelina Macyk - Gimnazjum w Haczowie
3.Wiktoria Szkółka - Gimnazjum w Haczowie
Przyznano również po dwa wyróżnienia z każdej kategorii za pomysłowość i oryginalność wykonania. Wśród wyróżnionych znalazła praca: Oliwii Milczanowskiej z Zespołu Szkół w Niebocku, Emilii Leśniak z Zespołu Szkół we Wzdowie, Pawła Kobiałki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Golcowej, Julii Karamus ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie, Klaudii Gładysz z Zespołu Szkół w Domaradzu i Aleksandry Janocha z Gimnazjum w Haczowie.
Zwycięskie prace zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Pamiątkowe zdjecie