Z inicjatywy Jacka Adamskiego – Wicestarosty Brzozowskiego podczas tegorocznych ferii zimowych w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyły się Powiatowe Turnieje Piłki Nożnej Halowej Dzieci. Cykl imprez cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a rozpoczął go 12 lutego turniej dla dzieci z rocznika 2004. Wzięły w nim udział: ULKS Grabowianka Grabówka, LKS Izdebki, LKS Płomień Zmiennica oraz ULKS Blizne, który wystawił dwie drużyny. Zawody były bardzo wyrównane, a większość spotkań kończyło się remisami bądź zwycięstwami różnicą jednej bramki. Najrówniej w turnieju grali młodzi piłkarze ze Zmiennicy, którzy w czterech spotkaniach zdobyli 8 pkt. odnosząc po dwa zwycięstwa i dwa remisy. Najpierw zremisowali z Grabówką 3 – 3, następnie pokonali obydwie ekipy Bliznego 4 – 0 i 3 – 2, by w ostatnim pojedynku zremisować 1 – 1 z Izdebkami. Drugie miejsce zajęła ekipa z Grabówki, a trzecie – Izdebek. Oba te zespoły zgromadziły po 7 pkt., a o kolejności miejsc decydował wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi.

Dwa dni później brzozowskie liceum gościło piłkarzy z rocznika 2008. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, a były to: dwie reprezentacje szkółki piłkarskiej Orzełki Brzozów, AP Bardomed Blizne/Grabownica, ULKS Grabowianka Grabówka, LKS Izdebki oraz team z SP w Starej Wsi. Podczas losowania drużyny zostały podzielone na 2 grupy, a później rozegrano mecze półfinałowe oraz spotkania o poszczególne miejsca. Od początku zawodów dało się zauważyć, że o turniejową victorię będzie walczyć ekipa Orzełków I. W meczach grupowych Orzełki bardzo łatwo uporały się z drugim swoim zespołem 4 – 0 i Starą Wsią 4 – 1. W meczu półfinałowym równie łatwo pokonały Izdebki 4 – 0, by w finale ponownie spotkać się ze Starą Wsią. Ostatnie spotkanie dnia toczyło się również pod dyktando faworytów, którzy ostatecznie wygrali 4 – 1. W meczu o miejsce trzecie drużyna Bardomedu zwyciężyła rówieśników z Izdebek 1 – 0.

Trzeci turniej ferii zimowych odbył się 16 lutego, a startowali w nim początkujący adepci piłki nożnej – siedmio i sześciolatkowie. Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej przystąpiło 4 zespoły: AP Bardomed Domaradz, Lech Poznań Football, MOSiR Brzozów i Przedszkole Samorządowe w Dydni. Dla wielu startujących był to pierwszy, oficjalny turniej piłkarski. Chodziło w nim przede wszystkim o dobrą zabawę, nawiązanie nowych znajomości oraz zachęcenie najmłodszych do uprawiania piłki nożnej. W zawodach zwyciężyła drużyna MOSiR, która łatwo wygrywała z kolejnym rywalami. Drugie miejsce zajął Domaradz, a trzecie – Lech Poznań. Największe brawa zebrali jednak przedszkolaki z Dydni, dla których był to debiutanckie zetknięcie z piłką nożną. Przesympatyczna drużyna była głośno wspierana przez fanklub swoich rodziców i znajomych.

Cykl piłkarskich zmagań zakończył 19 lutego turniej dla dzieci urodzonych w latach 2010-2011. Miał on wyjątkowo mocno obsadę, bowiem do walki o tytuł najlepszej drużyny w tej kategorii wiekowej przystąpili aż 7 ekip. Oprócz drużyn Akademii Piłkarskiej Bardomed z Bliznego, Grabownicy i Domaradza w zawodach zagrały: Orzełki - MOSiR Brzozów, ULKS Grabowianka Grabówka, Lech Poznań Football i LKS Izdebki. Poszczególne mecze stały na dobrym poziomie, a zaangażowania i nieustępliwości młodym zawodnikom mógłby pozazdrościć niejeden wyczynowy piłkarz. Bez wątpienia najlepszą ekipą był team z Domaradza, który dysponował wysokimi umiejętnościami i silnym, wyrównanym składem. Po zwycięskich potyczkach z Grabownicą, Orzełkami - MOSiR oraz Grabówką Domaradz dodatkowo pokonał drużynę Lecha 4 – 1 i tym sposobem zajął ostatecznie pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajął Lech Poznań, a trzecie – Grabówka.

Po zakończonych turniejach uczestniczące drużyny otrzymały dyplomy, puchary i piłki, a dodatkowo w trzech najmłodszych kategoriach każdy startujący uhonorowany został pamiątkowym medalem. Nagrody w imieniu organizatorów wręczył Jacek Adamski – Wicestarosta Brzozowski oraz Bogdan Dytko – Dyrektor MOSiR w Brzozowie.
Zorganizowane turnieje były dla dzieci doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu, a dla organizatorów przeglądem piłkarskich kadr drużyn z terenu powiatu brzozowskiego.