Wieczór filmowy

Nastrojowy klimat światowych dzieł muzyki filmowej towarzyszył uczestnikom „Wieczoru filmowego na Rynku”, który 22 sierpnia br. zorganizowany został przez Burmistrza Brzozowa, Starostę Brzozowskiego oraz Brzozowski Dom Kultury. Bogatą w wrażenia imprezę rozpoczął występ Orkiestry Dętej „Fire Band” z solistami.

Niezapomnianych emocji dostarczył też koncert muzyki filmowej w wykonaniu grupy wokalno - artystycznej „INSPIRACJA”. Młodzi artyści z zaangażowaniem i dużą dozą profesjonalizmu oddali fenomen kultowych utworów muzycznych. Nie zabrakło piosenek z takich filmów jak „Miasto 44”, „Hobbit”, „Zimna wojna” czy „Spectre”. Ukoronowaniem wieczoru była projekcja filmu „Na noże” w kinie plenerowym. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z imprezy.

fot. Piotr i Marek Wójcik