302513954 122176193906889 7582200442800655962 n

27 sierpnia br. na stadionie MOSIR w Brzozowie zorganizowano pod patronatem Burmistrza Brzozowa mityng lekkoatletyczny. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy MOSiR Brzozów. Współorganizatorami zawodów była Gmina Brzozów, Powiat Brzozowski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie.

Partnerem wydarzenia była firma MARTES SPORT.
Patronat medialny zawodów objął portal Brzozów 24

Celem organizatorów Mityngu było pokazanie dzieciom i młodzieży ile radości daje uprawianie sportu. Jak ciekawie można spędzić czas z rówieśnikami. Dlaczego warto kształtować prozdrowotne postawy, co znaczy sportowa rywalizacji fair-play oraz że warto rozbudzać sportowe  pasje a systematyczny trening daje pewność siebie, siłę i zdrowie.

Rozegrano ogółem 20 konkurencji z podziałem na kategorie wiekowe. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy medal, dyplom i miły upominek. Przygotowanie nagród dla wszystkich uczestników zawodów było możliwe dzięki życzliwości i hojności sponsorów.

Sponsorami MITYNGU były firmy z Brzozowa:

– firma DUMAS
– firma MIKROTEC
– firma Gran-Pik
– firma Iwoniczanka

Fundacja „StaraMy Się” ze Starej Wsi

Oraz firmy spoza Brzozowa, działające w całej Polsce

BIURO PLUS Krosno Sp. z o.o.
F.U.H. BETA & F.U.H.DAR
ROMATEX
Wenzel Polska Sp. z o.o.
FPG Sp. z o.o.
TOOLS Sp. z o.o.
Aero Fluid Service Sp. z o.o

Przez cały czas  trwania mityngu profesjonalni ratownicy medyczni dbali o zdrowie uczestników.

Organizatorzy mityngu składają współorganizatorom, partnerowi wydarzenia oraz wszystkim osobom, które  pomagały przy organizacji imprezy serdeczne podziękowania. Młodym  lekkoatletom dziękujemy za przybycie i liczny udział w zawodach. Wasze zaangażowanie, wysiłek sportowy dostarczył wiele pozytywnych emocji kibicom.

Do zobaczenia za rok!