Brzozów stał się 21 maja stolicą podkarpackiego pożarnictwa. Podczas tegorocznych Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka ranga uroczystości zyskała wyjątkowy, historyczny wymiar. Święto było nie tylko okazją do wręczenia zasłużonych awansów i odznaczeń, ale przede wszystkim momentem oficjalnego otwarcia nowoczesnego kompleksu nowej strażnicy oraz uroczystego nadania nowego sztandaru Komendzie Powiatowej PSP w Brzozowie. To milowy krok w rozwoju bezpieczeństwa całego regionu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Wojewódzki Dzień Strażaka z nową strażnicą i sztandarem





























































































