Wojewódzki Dzień Strażaka z nową strażnicą i sztandarem

Oddanie nowej strażnicy

Brzozów stał się 21 maja stolicą podkarpackiego pożarnictwa. Podczas tegorocznych Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka ranga uroczystości zyskała wyjątkowy, historyczny wymiar. Święto było nie tylko okazją do wręczenia zasłużonych awansów i odznaczeń, ale przede wszystkim momentem oficjalnego otwarcia nowoczesnego kompleksu nowej strażnicy oraz uroczystego nadania nowego sztandaru Komendzie Powiatowej PSP w Brzozowie. To milowy krok w rozwoju bezpieczeństwa całego regionu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Content | Menu | Access panel