Aktualności Ogłoszenia i komunikaty Zachęcamy do udziału w II Dniu Godności osób z niepełnosprawnością Anna Rzepka 3 czerwca, 2026 Zachęcamy do wzięcia udziału w II Dniu Godności osób z niepełnosprawnością. Bądźmy razem tego dnia, aby wspólnie tworzyć przestrzeń wolną od barier, pełną wzajemnego szacunku, akceptacji i empatii. Post navigation Poprzedni artykuł Zmiana godzin pracy urzędu Następny artykuł Wiedza prawna przydatna na co dzień